
HOMO LUDENS


La Loca
“La Loca” ("de Waanzinnige") is een Brugse stadswandeling, zoektocht en ontdekkingsreis in één, gebaseerd op de historische figuur van Johanna I van Castilië.
Jong en oud combineren hippe, onbekende apps met vergeten nostalgische gadgets. Op een speelse wijze beleven de deelnemers de rijke geschiedenis van de Brugse binnenstad. "La Loca'" prikkelt de zintuigen, zet het puzzelinstinct op scherp en brengt je op verrassende plekjes.
Zin in een heerlijke, evenwichtige mix van gezonde buitenactiviteit, uitdagend spelplezier en verrassend historisch inzicht ?
Dan is "La Loca" de gedroomde belevingsactiviteit voor een half of zelfs volledig dagje Brugge.

Eat Say Love
Wij helpen jou om jouw fijne boodschap aan je tafelpartner te verkondigen op een zalig originele manier.
Boek nu je tafeltje in de vrije natuur, geef ons door wat je hem/haar wil zeggen, kies wat jullie willen eten en wij doen de rest.
Let's talk (about it)!
- Om te spelen in schoolteam
- Verhoogt de veerkracht
- Doet de leerkrachten communiceren over moeilijk bespreekbare thema's. (burn-out, zelfzorg, verbinding jong-oud, omgaan met ouders, klasmanagement,....)
